Už od detstva som mal pocit, že v mojom živote nie je niečo v poriadku, lebo nech som sa snažil akokoľvek, vždy sa stalo niečo, čo mi nakoniec moje snaženie prekazilo. Realita okolo mňa sa mi javila tak, ako keby celá naša rodina bola prekliata.

Ja som však aj napriek tomuto pocitu celý život bojoval, doslova minútu po minúte, aby sme ja a moja najbližšia rodina prežili. Stálo ma to neuveriteľné množstvo energie, ale aj tak som sa dostal na úplné dno, kedy som stratil rodinu, zamestnanie, peniaze, vlastnú česť a ocitol som sa sám v cudzom meste bez možnosti prežitia.

Musel som znovu začínať od nuly, dokonca s finančným mínusom. Odvtedy uplynulo 7 rokov, počas ktorých som aj naďalej čelil neustálym útokom osudu, ale žil som, takže nakoniec som sa dožil 52 rokov. Samozrejme, prejavilo sa to na mojej fyzickej aj psychickej kondícii, schudol som 30 kíl a nemal som energiu žiť.  Jediné, čo ma držalo nad vodou bola moja rodina, ktorá sa po úplnom rozpade začala znova dávať do poriadku. No aj napriek pomoci rodiny som sa dostal do takého stavu únavy, že som nevládal vykonávať svoje zamestnanie a musel som vyhľadať lekára.

Ani po niekoľkých mesiacoch liečenia sa však môj stav nezlepšoval, skôr naopak. Dostal som sa do štádia, kedy som čoraz častejšie začal pociťovať silné bolesti v žalúdku. Keď to neprestávalo už piaty deň, napriek tomu, že ma v lekárni presviedčali, že tie lieky musia fungovať, rozhodol som sa ísť najprv na detoxikáciu emocionálnych blokov ku pánovi Tiborovi Michalkovi, kde som absolvoval prvé terapeutické stretnutie. Aj napriek tomu, že som sa psychicky uvoľnil, a pocítil značnú úľavu na duši, bolo moje telo tak veľmi dehydrované, že som sa rozhodol ísť na pohotovosť. Tam po 5 hodinách bolesti a utrpenia som si uvedomil sám seba a svoju podstatu. Uvedomil som si, že stav v ktorom sa moje telo nachádza je výsledok môjho vnímania, mojich ideí, mojich kréd a následne môjho životného konania. Po tomto poznaní som si uvedomil, že transformácia vedomia, ktorú som začal za pomoci pána Tibora Michalka vo svojom živote je hlavne o uvedomení si samého seba a následne krokov, ktorých človek v danom momente vykonáva. Cítil som sa doslova tak, ako keby som sa od niečoho oslobodil.

Dnes už odvtedy uplynulo niekoľko týždňov a síce sa moje zdravotné problémy nevyriešili úplne, mám pocit, že môžem myslieť na budúcnosť. Inými slovami, že som prežil blízkosť smrti a som pre túto chvíľu zachránený. Na objasnenie môjho postoja k životu treba povedať jednu vec, že vždy som veril len tomu, čo som si sám overil, alebo čo dávalo logiku na základe reálnych faktov. Tu som na vlastnej skúsenosti zažil, ako funguje TRANSFORMÁCIA VEDOMIA v praxi. Na základe odblokovania vnútorných psychických bariér, ktorých máme všetci v sebe veľa na základe negatívnych zážitkov v minulosti, vie terapeut, ktorý má na to vrodené danosti, otvoriť našu myseľ pre ovplyvňovanie reálnych skutočností okolo nás.

Každý človek má schopnosť svojou psychikou, bez toho, aby niečo urobil vo fyzickom svete, ovplyvňovať svoje reálne okolie, ale málokto ju vie využívať vo väčšej miere práve vďaka týmto našim vnútorným emocionálnym blokom. Nie je to však neriešiteľný problém, pokiaľ mu v tom pomôže človek, ktorý má na schopnosti a vedomosti. Takýchto ľudí nie je okolo nás veľa, lebo je to veľmi náročná záležitosť, navyše mnohí ľudia sa snažia predstierať, že to dokážu a tým robia zlé meno tejto terapii ako celku, lebo ľudia nie sú vždy hlúpi a nakoniec im prídu na to že to nefunguje. Preto najlepším spôsobom, ako si vybrať správneho terapeuta je osobná skúsenosť tých, ktorí ju zažili.

Miroslav N. 52 rokov