Január je čas, kedy si dávame novoročné predsavzatia. Je to čas, kedy veľa ľudí myslí aj na svoje zdravie a má ešte plno elánu. Najčastejším predsavzatím je: schudnem a budem cvičiť.

A čo keby takým novým predsavzatím bolo: prečistím a zrevitalizujem svoje telo?

Január je z pohľadu tradičnej čínskej medicíny vhodným obdobím na posilnenie močového mechúra.  A prečo je táto očista taká dôležitá?

Močový mechúr je dutý svalový orgán, v ktorom sa hromadí ,,odpadová tekutina“ vylučovacej sústavy  – a hlavným orgánom sú obličky. Táto sústava tvorí, uskladňuje, vedie a vylučuje z tela moč  a vytvára a vylučuje pot.mocovy-mechur

Obličky ako hlavný orgán filtrujú našu krv, odstraňujú z nej odpadové látky, regulujú rovnováhu tekutín v organizme, udržiavajú správny pomer elektrolytov, pomáhajú udržiavať pH organizmu a stabilnú hladinu vápnika, vylučujú hormón, ktorý reguluje tvorbu červených krviniek. Prefiltrovaná krv očistená od odpadových látok putuje späť do krvného obehu a vzniknutý filtrát sa dostáva močovodom do močového mechúra, kde sa hromadí. Močový mechúr sa vyprázdňuje po jeho určitom naplnení reflexne a vieme toto vyprázdnenie ovládať vôľou.

Niekedy nutkanie na močenie nastáva aj vtedy, ak je sliznica močového mechúra alebo močovodu dráždená napr. močovými kameňmi, zápalom, psychickými vplyvmi (zľaknutie sa, strach). Ťažkosti s močovým mechúrom pri nedôkladnom liečení môžu viesť až k poškodeniam obličiek. Vhodným obdobím a vhodným spôsobom si môžeme aj tieto orgány uchovať dlhodobo zdravé.

Preto v januári ponúkame programy na podporu močového mechúra, kde pomocou frekvencií likvidujeme patogénne ložiská, podporíme orgán a spolu s odporučenou bylinnou kúrou alebo prípravkom pomôžeme zachovať jeho zdravie.

Chcete vedieť, či máte aj Vy močový mechúr v poriadku? Príďte k nám na meranie!

Alebo si vyberte náš program Zdravý močový mechúr a v cene 89 EUR máte:

5x 60 min terapiu na plazmovom generátore

1x účinný bylinný prípravok v cene!

 

Zavolajte pre viac informácií alebo sa objednajte na tel. čísle 0948 311 889 alebo na emailovej adrese info@kairoscentrum.sk.

Recent Posts