,,Po niekoľkých návštevách Kairos Centra som sa prestala všetkého báť. Cítim sa dobre, mám viac energie a nechodím tak často na záchod. Dokonca každý deň absolvujem stále dlhšiu a dlhšiu prechádzku v okolí môjho bydliska. Dokonca sa mi podstatne ľahšie dýcha a to mi robí obrovskú radosť. Ďakujem vám za to všetko a už teraz sa teším na ďalšiu návštevu Centra.  Vždy si u vás poriadne oddýchnem.“ – Anna M., 73r. 

,,Ja som sa snažila o pozitívnu zmenu v živote. Chcela som zlepšiť vzťahy s rodinou. V Kairos Centre som absolvovala psychosomatickú detoxikáciu a transformáciu vedomia a v momente sa mi zmenil pohľad na svet. A čo je najlepšie, mám pekný vzťah s rodinou…..“ – Emilia O., 32r.

,,V Kairos Centre nájdem každý deň milých a usmievavých ľudí. Rád tu skonzultujem svoj zdravotný stav a dobre mi poradia. V mojom veku už mám všeličo, ale vďaka strave, odporúčaniam Centra a terapie plazmovým generátorom mám stabilný krvný tlak a lepšie sa mi dýcha. Teším sa a vrele odporúčam.“ – Pavol K., 57r.

,,Po odporúčaní  známych som do Vášho centra priviedol svoju 70 ročnú mamu, ktorá skoro nevychádzala z domu, bola unavená a zatrpknutá. Po konzultácii s veľmi milou slečnou sme pre ňu vybrali vhodný program na plazmovom generátore. Chodila tam každý deň v týždni na cca hodinu a dostala aj nejaké bylinné kvapky. Neviem čo zafungovalo – bylinky či plazma – ani to pre mňa nie je dôležité. Podstatné je, že mi tam „vymenili“ mamu – po mesiaci ju stále nespoznávam … Je plná energie, dobre sa jej spí, začala chodiť na prechádzky do prírody, zaujíma sa o okolie, chodí na kávičku k susede a čo je neuveriteľné: chodí pešo po schodoch zo šiesteho poschodia (zatiaľ len smerom dole) – vraj potrebuje pohyb…” – Filip K., 38 r.

,,Bibko musím ti ešte raz povedať že je to úžasne, ty si úžasný, pomáhaš ľudom, navzdory kritiky okolia. Tvoj sen sa zhmotňuje, veľmi sa teším s tebou a veľmi ti to prajem. Keď som bola na dne až tak že som sa nevládala postaviť z postele, celé dni som sa modlila k Bohu a žiadala o pomoc a vtedy si ma kontaktoval ty, veď pamätáš. A dnes, posledný mesiac mám každé ráno zimomriavky od štastia lebo až tak veľmi mi je dobre, nepreháňam tak to je, tieto pocity sú pre mna nové až sa toho niekedy bojím….modlim sa za teba a ďakujem Bohu že si….” Janka T., 32r

V Kairos centre som absolvovala terapiu “Manipulácia”. Ani som len netušila, že si tak rýchlo uvedomím rozdiel vo vnímaní pred terapiou a po terapii. Uvedomila som si, ako naprogramované šlapú naše životy, koľko máme v sebe blokov a programov z minulosti, ktoré stoja za našimi životnými skúškami, rozhodnutiami a presvedčeniami. Dva dni po terapii sa mi uvolnilo toľko zlých pocitov, ktoré som si za celý svoj život nahromadila v srdci a potrebovali von. Všetky negatívne pocity sa mi prehrávali počas celého dňa ako vo filme, jeden striedal druhý a nedalo sa to zastaviť. Pochopila som, že sa na terapii uvolnilo niečo, čo som si celý život niesla so sebou. Potrebovala som pochopiť a prijať samú seba, takú aká som. Prežiť si tú bolesť ešte raz, aby som pochopila, kto vlastne som a kým chcem byť. Prijala som každú jednu situáciu v živote, kedy som bola manipulovaná alebo som manipulovala ako moju súčasť a zároveň vyslovila obrovskú vďaku za to, že aj tieto zážitky formovali moju dušu. Dnes sa cítim slobodne vo svojich rozhodnutiach, slobodne k rozhodnutiam druhých. Prijímam ľudí takích, akí sú so všetkými ich nedostatkami a vážim si každú ich životnú skúsenosť. Znovu som pocítila súcit, taký úprimný a nám vlastný pocit k druhým… cítim sa slobodná, vnútorne vyrovnaná a šťastná… a to je vlastne obrovským darom… ďakujem, zo srdca ďakujem. Mám ťa rada, Tiborko! Libuša K. 35r.