Zdravé ďasná vďaka plazmovej terapii

Paradentóza je ochorenie ďasna a mäkkých tkanív okolia zuba, Hneď po zubnom kaze je druhým najčastejším ochorením ústnej dutiny. Ak sa nelieči, ,môže dôjsť až k strate zubov. Aké sú príznaky?

  • červené, opuchnuté, často bolestivé ďasno
  • krvácanie ďasna pri dotyku, čistení zubov, hryzení tvrdšej potravy
  • ústup ďasna, odhaľovanie zubných krčkov
  • citlivé zuby
  • nepríjemná chuť v ústach
  • zápach z úst
  • v horšom prípade kývanie zubov, odbúravanie kostí a strata zubov

Vypľúvate pri čistení zubov krv?

Chcete skúsiť odstrániť príčinu vašich ťažkostí?

Jarná super ponuka – 3x hodinová terapia za 29€

STOP paradentóze

Paradentóza je výsledkom ukladania sa rôznych materiálov na krčkoch zubov. V týchto usadeninách žijú mikróby: Streptokoky, Laktobacily, Aktinomycéty, Nocardia a mnoho iných. Dôležitým je správne čistenie a hygiena zubov i ústnej dutiny. Keď sa však nevykoná pravidelná eliminácia týchto patogénov, ich toxické výlučky a premnoženie budú aj naďalej vyvolávať zápalové procesy ďasien a ich ústup od zubov. V horšom prípade sa môžu napr. streptokoky dostať cez krvácajúce ďasná do krvného obehu a spôsobovať ďalšie ťažkosti, poškodzovať váš srdcovo-cievny systém a pod.

Trpíte aj vy zápalmi ďasien alebo vám váš stomatológ povedal, že máte paradentózu? Chcete zlepšiť stav vašich ďasien jednoducho, bezbolestne a účinne? Navštívte naše centrum alternatívnej medicíny a vyskúšajte náš program „STOP PARADENTÓZE“ – ktorý zahŕňa 3x 60minút terapie plazmovým generátorom – za špeciálnu jarnú cenu 29 EUR.

Akciová ponuka platí od 1.2. do 30.4.2017, na terapiu je nutné sa objednať telefonicky: 0948311889, emailom: info@kairoscentrum.sk alebo prostredníctvom našej web stránky: www.kairoscentrum.sk

Recommended Posts