Stačí  zapnúť televízor a v priebehu pár minút Vás bude reklama presviedčať ako potrebujete kvapky proti kašľu,  lieky proti bolesti hlavy, krém proti bolesti kĺbov, tabletku proti zápche, tabletku proti hnačke, …… Samozrejme nesmie sa opomenúť aká je práve teraz výhodná cena, pri kúpe dvoch balení ešte výhodnejšia a všetko to potrebujete mať doma „keby niečo“.

Informácie z týchto reklám nám podsúvajú posledné možné riešenia našich trápení s označením ako najvýhodnejšie. Keď to vidím, zakaždým sa čudujem ako niekto toto môže vypustiť na svetlo sveta. Buďme k sebe úprimný. Mnohí z nás po takomto rýchlo riešení siahnu len aby boli rýchlo fit, aby nemuseli ísť na PN-ku lebo musia platiť hypotéku, lebo musia pracovať na veľkom projekte, lebo musia spraviť skúšky, lebo musia ….. Vziať si tabletky proti bolesti neznamená, že vyriešim problém vzniku bolesti, len potlačím bolesť a príčina sa neskôr opäť objaví.

SONY DSC

Každý z nás už počul, že prevencia je lepšia a lacnejšia ako riešiť vzniknutý problém. Snažíme sa športovať, zdravo sa stravovať a myslíme si, že to stačí a všetko je OK. Je to dobrý prístup no niečo mi tu chýba. Pohyb ako taký je potrebný a veľmi prospešný. Aby naše telo fungovalo tak ako má potrebuje všetky živiny. A to je vec na ktorú chcem upriamiť pozornosť. Z každej strany počujeme koľko musíme zjesť ovocia a zeleniny aby sme boli zdraví. Nik Vám ale nepovie, že v dnešnej dobe všetky naše potraviny obsahujú omnoho menej vitamínov, minerálov ako to bolo pred 30 rokmi. Dnes sa pozerá prevažne na to aká je výťažnosť a efektivita. Len aby bolo čo najviac pšenice z hektára, aby mali zvieratá čo najskôr požadovanú hmotnosť a pod. Príroda nestíha napĺňať požiadavky ľudí a tak jej pomáhame pesticídmi, hnojivami, liekmi, hormónmi a vo finále máme pekne vyzerajúce ovocie, zeleninu, mäso ale bez chuti a nutrične prázdne. Doma pestované plodiny sú síce v lepšej kvalite ako z veľkovýrobní ale ani doma sa nevyhneme tomu, že naše prostredie je plné chémie a pôda vyčerpaná. Študoval som na poľnohospodárskej univerzite a niekoľkí moji známi v tomto odvetví aj pôsobia, informácie mám z prvej ruky. Mnohí by ste sa čudovali aký je „rozdiel“ medzi BIO potravinami a neBIO potravinami (rád porozprávam osobne).

Aj vitamínových doplnkov je na trhu veľké množstvo a je ťažké sa v tom zorientovať keď človek nevie koľko telo potrebuje jednotlivých vitamínov a v ako pomere. V KAIROS CENTRE sme na tom pracovali mesiace aby sme pre Vás vybrali to najlepšie čo trh ponúka. Sám som využil možnosť odskúšať tento koktejl na vlastnom tele. Bol som milo prekvapený. Vitamínový balíček VITALITY sa užíva dva mesiace ráno a večer. Už koncom prvého týždňa som vnímal citeľné zlepšenie pracovného dňa. Bol som vitálnejší a únava po celom dni práce bola zanedbateľná. Zlepšil sa mi aj spánok. Telo sa v noci regeneruje a samo rieši problémy ktoré nás trápia. Hlboký a pokojný spánok má blahodárne účinky na celý organizmus. Postupom času som vnímal aj ďalšie benefity. Skvalitnili sa mi nechty, rýchlejšie rastú vlasy, pokožka na tvári je čistejšia, ostrejšie vidím a aj intímny život je kvalitnejší. To všetko len vďaka tomu, že som prijímal potrebnú výživu ktorú z jedla už nedostávame. Stačí doplniť základné živiny v potrebnom množstve a uvidíte čo všetko dokážete.

Nechajte si poradiť odborníkmi v KAIROS CENTRE.

 

Ing. Milan SivokAutor – Milan Sivok

Recent Posts