Výživové doplnky a balíčky výživových doplnkov pre vaše zdravie.

 

My v KAIROS Centre vieme, že normálne je byť zdravý. Na základe každodenných skúseností s klientmi nášho centra sme si v praxi potvrdili fakt, že ani mnohostranná, plnohodnotná a vyvážená strava nestačí na optimálne zásobovanie tela potrebnými živinami. Rozhodne nie v takej miere, aby sme nielen prežili, ale mohli aj optimálne, kvalitnejšie a dlhšie žiť.

Preto sme pre vás pripravili niekoľko setov výživových doplnkov. Kombinácie prípravkov v našich balíčkoch sme vyberali s láskou a rozumom. Uplatnili sme znalosti biochemických procesov v tele i bunkách samotných spolu s holistickým prístupom k ľudskej bytosti. Prihliadali sme na potrebné množstvá a koncentrácie účinných látok aj na ich synergický efekt pôsobenia. Pretože jediný vitamín či minerál, nech by bol akokoľvek zázračný, sám o sebe neznamená nič. Tomu sme podriadili aj odporúčané dávkovanie. Pre nás bolo dôležité len jedno kritérium: vybrať a skombinovať to najlepšie pre seba a svojich blízkych.

Podarilo sa, vybrali sme to najlepšie. Pridajte sa k nám, ku komunite uvedomelých užívateľov výživových doplnkov, ktorí pociťujú ich priaznivé účinky v každodennom živote na svojom fyzickom i psychickom stave.Ponuku budeme priebežne rozširovať.

Sme pripravení zostaviť aj balíček podľa vašich individuálnych potrieb, neváhajte nás kontaktovať.

VITALITY

SONY DSC

89€

NEW ENERGY

SONY DSC

119€

Eshop pripravujeme čoskoro. Objednávky mailom alebo telefonicky.