Výživové poradenstvo

Zdravá výživa. Dnes tak často skloňované slová znejú tak jednoducho ale zároveň znamenajú veľa. Mnohí z nás by chceli skutočne vedieť čo naozaj znamená zdravá výživa. V dnešnej dobe má človek prístup k takému množstvu informácií, že  je náročné vyznať sa v nich a poznať ktorá informácia je pravdivá. Z každej strany počúvame čo aktuálne zdravé je a čo nie je. Často krát sú tieto informácie mätúce a navzájom si protirečia. Je dôležité vedieť nie len to čo jesť ale aj kedy a koľko.

Je to životný štýl, filozofia ktorá zahŕňa aj primeraný pohyb a správne nastavenie mysle. Preto je potrebné vnímať to všetko ako celok.

Ja vychádzam z vedomostí ktoré som získal počas štúdia na univerzite a nielen z toho. Prebratím diplomu moje vzdelávanie neskončilo. Naďalej sa vzdelávam a  vedomosti si overujem v praxi hlavne na sebe aby som mohol byť príkladom môjmu okoliu. Roky praxe v potravinárskom odvetví mi dali pohľad na potraviny v inom svetle ako je to písané v učebných textoch a preto môžem čerpať výhody informácií a rôznych zdrojov.

Pri vytváraní individuálnych stravovacích plánov sa riadim tým čo je človeku prirodzené aby zmena bola plynulá, hladká a efekt trvalý. Pozorne počúvam aké má klient problémy a spoločne sa podieľame na ich riešení. Zostavený plán stravovania zahŕňa čo by mal človek jesť, kedy v priebehu dňa a v akom pomere, množstve. Každý úspech klienta ma teší rovnako ako jeho a je to zároveň mojou motiváciou do ďalšej práce.

Zdravý životný štýl je aj o dostatočnom pohybe a pokojnej mysli. Viac ako 10 rokov  sa venujem rôznym športom a moje skúsenosti rád odovzdám aj Vám aby sme urýchlili dosiahnutie Vašej žiadanej postavy a pevného zdravia.