Analýza vplyvu KANGEN vody na ľudský organizmus

Ľudské telo je úžasný stroj ktorý funguje 24 hodín denne bez prestávky. Ako každý stroj aj naše telo potrebuje adekvátnu starostlivosť  aby mohlo fungovať dlho a bez problémov. Každý vie, že väčšinu nášho tela tvorí voda. Údaje sú rôzne no v priemere je to 70%. Presné čísla v tomto prípade nie sú až také dôležité. Dôležitý je fakt, že voda tvorí prevažnú časť nášho tela a preto je potrebné dopĺňať ju v dostatočnom objeme a kvalite. Do veľkej miery tým ovplyvňujeme celé telo. Určite ste už počuli mnoho odporúčaní čo by ste mali piť a každý má svoju pravdu. Ako teda zistiť kde leží pravda?

My v KAIROS centre si radi overujeme informácie sami a až po našom otestovaní a odbornom vyhodnotení odporúčame produkty ďalej. Veď predsa niet nad vlastnú skúsenosť. Toto je dôvod prečo vznikol projekt KAIROS centra (www.kairoscentrum.sk) v spolupráci s firmou Kangen, s.r.o. (www.kangen-voda.sk). Projekt spočíva v sledovaní pozitívnych účinkov zásaditej Kangen vody na zdravie monitorovaných dobrovoľníkov.

ziva voda mytus alebo realita

Môže byť voda liekom? Pomôžte nám to overiť na „vlastnej koži“. Ďakujeme.

 

Kangen vodu vyrába japonský ionizačný prístroj, ktorý sa zapája priamo na vodovodnú batériu. Voda je najprv filtrovaná a zbavená chlóru, ťažkých kovov a olova. Zároveň sa v nej uchovávajú všetky cenné minerály pre naše telo. Následne sa voda ionizuje, čím mení svoju molekulárnu štruktúru, zvyšuje svoje pH a stáva sa účinným antioxidantom.

Ľudia, ktorí pijú Kangen vodu, už o niekoľko dní pociťujú prílev energie, pretože krv sa čistí a dostáva veľké množstvo kyslíka, ktorý je potrebný pre naše bunky. Rovnako sa neutralizuje prekyslenie organizmu.

 

Pitie KANGEN vody sa odporúča pri:
– únave a nedostatku energie
– bolesti hlavy, kĺbov a svalov
– problémoch s krvným tlakom
– zažívacích problémoch
– alergiách
– cukrovke
– kožných problémoch – ekzémy, psoriáza atď.

 

Nášho projektu sa anonymne zúčastní 15 dobrovoľníkov, ktorých zdravotný stav bude analyzovaný a zaevidovaný na začiatku, v polovici a na konci sledovaného obdobia. Dĺžka testovania je 60 dní. Monitorovanie prebehne biofrekvenčnými prístrojmi (energetická úroveň a stav orgánov), darkfield mikroskopom (analýza živej kvapky krvi) a osobným pohovorom spojeným s vyplnením dotazníkov – u každého dobrovoľníka samostatne, samozrejme na účet KAIROS centra. Počas tohto obdobia budú dobrovoľníci piť denne 2 litre Kangen vody. Na účely zásobovania sa vodou sme pre dobrovoľníkov zabezpečili nádoby s objemom 5l. Zo strany dobrovoľníkov bude potrebné trikrát do týždňa prísť do nášho centra alebo do sídla KANGEN s.r.o. (Vajnorská ul., Bratislava) doplniť si zásoby vody na ďalšie dni.

 

TIP KAIROS CENTRA: Skúste vypiť 0,5l KANGEN vody ráno nalačno. Detoxikačný a alkalizujúci potenciál tejto výnimočnej vody sa prejaví v plnej sile!!!

 

Na záver z nameraných údajov vyhodnotíme aký vplyv malo denné pitie Kangen vody na našich dobrovoľníkov. V ktorých oblastiach a do akej miery nastalo zlepšenie zhrnieme v celkovom vyhodnotení testu. Tešíme sa na vašu aktívnu účasť i spoločnú prácu. Veríme, že spolu nájdeme prameň živej vody.

Vaše KAIROS Centrum

Ing. Milan SivokAutor: Milan Sivok

Recommended Posts